Event Summary
Final Standings
Bracket
Qualifications
 
TORII Tomoo1
Contest 1 (19 Oct 9:30)
MAMBETZHAN UULU Urmat3
 
SANBAR Hamza
BYE
 
MAMULASHVILI Kakha
BYE
 
PAPOU Stsiapan
BYE
 
MEZZADRA Alfredo Sergio
BYE
 
MIJARES OVIEDO Sandy Salomon
BYE
 
HINDS Dwayne Allan
BYE
 
KURZHEV Ali
BYE
 
JEON Junho4
Contest 9 (19 Oct 9:35)
VILLATORO CHAVEZ Edwin Alexander0
 
REINA Jean-Louis
BYE
 
GABDESHEV Aibek
BYE
 
BABIICHUK Dmytro
BYE
 
BEGOVIC Miroslav
BYE
 
CLARA Alejandro Federico
BYE
 
ALEKNAVICIUS Gintaras
BYE
 
MADEJA Tomasz
BYE
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Round of 16
 
 
MAMBETZHAN UULU Urmat4
 
Contest 1 (19 Oct 9:55)
 
SANBAR Hamza0
 
 
 
MAMULASHVILI Kakha3
 
Contest 2 (19 Oct 9:40)
 
PAPOU Stsiapan1
 
 
 
MEZZADRA Alfredo Sergio3
 
Contest 3 (19 Oct 9:45)
 
MIJARES OVIEDO Sandy Salomon1
 
 
 
HINDS Dwayne Allan1
 
Contest 4 (19 Oct 9:50)
 
KURZHEV Ali3
 
 
 
JEON Junho0
 
Contest 5 (19 Oct 10:00)
 
REINA Jean-Louis4
 
 
 
GABDESHEV Aibek0
 
Contest 6 (19 Oct 10:05)
 
BABIICHUK Dmytro4
 
 
 
BEGOVIC Miroslav1
 
Contest 7 (19 Oct 10:10)
 
CLARA Alejandro Federico3
 
 
 
ALEKNAVICIUS Gintaras3
 
Contest 8 (19 Oct 10:15)
 
MADEJA Tomasz1
 
 
 
 
BYE
HINDS Dwayne Allan
 
BYE
GABDESHEV Aibek
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Quarterfinals
 
 
 
 
MAMBETZHAN UULU Urmat0
 
 
 
Contest 1 (19 Oct 10:30)
 
 
 
MAMULASHVILI Kakha4
 
 
 
 
 
 
 
MEZZADRA Alfredo Sergio0
 
 
 
Contest 2 (19 Oct 10:35)
 
 
 
KURZHEV Ali4
 
 
 
 
 
 
 
REINA Jean-Louis0
 
 
 
Contest 3 (19 Oct 10:40)
 
 
 
BABIICHUK Dmytro4
 
 
 
 
 
 
 
CLARA Alejandro Federico3
 
 
 
Contest 4 (19 Oct 10:45)
 
 
 
ALEKNAVICIUS Gintaras1
 
 
 
 
 
 
 
HINDS Dwayne Allan4
Repechage Contest 1 (19 Oct 11:15)
MEZZADRA Alfredo Sergio0
 
GABDESHEV Aibek1
Repechage Contest 2 (19 Oct 11:20)
REINA Jean-Louis3
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Semifinals
 
 
 
 
 
 
 
 
MAMULASHVILI Kakha1
 
 
 
 
 
 
 
Semifinal Contest 1 (19 Oct 11:00)
 
 
 
 
 
 
 
KURZHEV Ali3
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
BABIICHUK Dmytro4
 
 
 
 
 
 
 
Semifinal Contest 2 (19 Oct 11:05)
 
 
 
 
 
 
 
CLARA Alejandro Federico0
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
HINDS Dwayne Allan0
Bronze Medal Contest 1 (19 Oct 18:00)
MAMULASHVILI Kakha4
 
REINA Jean-Louis1
Bronze Medal Contest 2 (19 Oct 18:07)
CLARA Alejandro Federico3
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Finals
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
KURZHEV Ali3
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Gold Medal Contest (19 Oct 18:14)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
BABIICHUK Dmytro1
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ranking
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
KURZHEV Ali
 
BABIICHUK Dmytro
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
MAMULASHVILI Kakha
 
 
 
CLARA Alejandro Federico
 

Legend
Abbreviation Meaning
Bib Bib number
BYE winner, advance to next round without competing
Sponsors